Wybierz stronę

Zadania gildii oraz prestiż gildii – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Zadania gildii oraz prestiż gildii – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Właśnie została uruchomiona nowa funkcjonalność. Co daje i na czym polega? Jak ją wykorzystać? Tego dowiesz się z tego wpisu!

Jest to bardzo ciekawy mechanizm, który z jednej strony wspiera działania zespołowe, a jednocześnie nagradza indywidualny wkład. Jak więc to działa?

Zadania gildii w Hero Wars

Dla uproszczenia można powiedzieć, że to coś takiego jak dzienne zadania, jest ich tylko nieco więcej. Realizując normalne aktywności zaliczasz zadania – czy to:

 • walcząc na arenie
 • wydając złoto
 • zaklinając glify
 • walczyć w Przygodach
 • itd.

Hero Wars - zadania gildii

Codziennie możesz też zdobyć aż sześć nagród i są to:

 1. 150 punktów aktywności – za 30 punktów zadań gildii
 2. 75 pkt tytanitu – za 80 pkt
 3. 200 energii – za 150 pkt
 4. 5 Kart Wyroczni – za 300 pkt
 5. Kryształ Dusz – za 450 pkt
 6. ładunek portalu – za 650 pkt

Czy warto zbierać codzienne punkty zadań gildii po przekroczeniu 650?

Więcej nagród za to już nie dostaniesz, ale! No właśnie, jest jedno “ale”.

Za każde wykonane zadanie dostajesz, oprócz punktów zadań gildii (te fioletowe punkty), również punkty prestiżu – a ich czasem warto zebrać więcej.

Czym jest prestiż gildii w Hero Wars

Tutaj docieramy do kolejnego elementu i nowej mechaniki. Standardowo jeden okres trwa 4 tygodnie (jedynie pierwszy będzie trwał nieco krócej).

Przez ten czas cała Twoja gildia zbiera punkty prestiżu, które przekładają się na nagrody dla każdego. Czyli, każde zadanie wykonane przez Ciebie daje Tobie nagrody indywidualne, ale i pomaga całej gildii zdobyć dodatkowe nagrody.

Hero Wars - prestiż gildii

Jest tutaj jeszcze jedna ciekawa mechanika. Jak widzisz na obrazku powyżej – mój obecny wkład to 3880 punktów prestiżu. Do odblokowania kolejnej nagrody z 11 poziomu brakuje nam 4100 punktów.

Natomiast, jeśli przestanę się udzielać i zdobywać punkty prestiżu to jeśli moja gildia zdobędzie 21 poziom prestiżu – ja nie będę mógł otrzymać tej nagrody, dopóki nie zwiększę swojego wkładu. To powoduje, że warto się udzielać, bo jeśli nie będziesz pomagać swojej gildii, nie dostaniesz nagród za nic nierobienie 🙂

Poradnik – jak zdobywać punkty i prestiż gildii

Poniżej znajdziesz kilka tipsów i tricków dotyczących punktów gildii i prestiżu gildii.

 1. Jeżeli masz problem szczególnie z zadaniami dotyczacymi zadawania i otrzymywania obrażeń przez Twoją drużynę, zrób tak: w Lochu ogranicz swoją drużynę do brutala i leczącego – najlepiej tak, żeby przeżyli całą rundę ale nie wygrali bitwy. Te bitwy możesz powtarzać w nieskończoność i nie tracisz swoich postaci. Dzięki temu nie musisz wydawać żadnych dodatkowych zasobów (jedynie trochę Twojego czasu).
 2. Żeby zebrać wszystkie nagrody za prestiż, średnio i przy założeniu, że Twoja gildia liczy 30 aktywnych członków, każdy jej członek powinien zdobywać 102 500 punktów prestużu, co dziennie daje 3976. UWAGA! W pierwszej odsłonie tej mechaniki wydarzenie trwa jedynie 25 dni, dlatego liczba dziennego prestiżu wynosi: 4100. 
 3. Dane dotyczące tego ile Ty i Twoi towarzysze zdobywacie można znaleźć w zakładce Zestawienie -> Statystyki -> Prestiż gildii.
 4. Zawsze staraj się zdobyć co najmniej 650 punktów zadań gildii – ostatnia nagroda to ładunek portalu, a jeżeli tego dnia zaliczyłeś już przygodę, to możesz użyć opcji rajdu i zaliczyć ją automatycznie i otworzyć od razu wszystkie 4 skrzynie. 

 

Podsumowanie

Jako że jest to nowa mechanika, to zapewne będziemy aktualizować ten poradnik. A może już znalazłeś coś interesującego? Podziel się z innymi!

O autorze

Hero Wars Now

Pierwszy w Polsce portal poświęcony grze Hero Wars Dominion. Znajdziesz tutaj opis wszystkich postaci, chowańców i tytanów. Ponadto najnowsze wieści z Dominionu, porady i triki - nie tylko dla nowych graczy, ale i dla tych bardziej doświadczonych. Szukaj i korzystaj z wiedzy i stawaj się coraz lepszym graczem pokonując swoich wrogów. A może któregoś dnia dodasz też kawałek swojej wiedzy dla innych!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *