Wybierz stronę

Wielka Burza – porady i opis wydarzenia

Wielka Burza – porady i opis wydarzenia
Wielka Burza nadeszła! 3 dniowe wydarzenie dla wszystkich jest już dostępne. Dlaczego warto wziąć w nim udział? Za zdobyte Monety Burzy można zdobyć kamienie do awansu chowańców – dlatego warto. Ale musisz wiedzieć jak to zrobić mądrze, żeby mieć szansę na maksymalną nagrodę! Jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobić, czytaj dalej.

Zasady wydarzenia Wielka Burza w Hero Wars

Zacznijmy od zasad.
 1. Wrogowie są dostosowani do Twojego poziomu i normalnie nie stanowili by problemu, ale jest coś takiego jak „wzmocnienie wrogiej drużyny”. Jeśli wzmocnienie wrogiej drużyny jest silniejsze niż Twoje (jak w przykładzie), zadzieją się dwie rzeczy:
  • co sekundę cała Twoja drużyna będzie odnosiła czyste obrażenia
  • obrażenia doznawane przez wrogą drużynę będą zmniejszone
  Wielka Burza - wydarzenie Hero Wars Duży
 2. Po każdej wygranej walce otrzymujesz 5 punktów wzmocnienia, dzięki temu możesz przesuwać się dalej i walczyć z coraz trudniejszym wrogiem.
 3. Każda walka kosztuje Cię Punkty akcji, które można kupować lub zdobywać w zakładce wydarzenia.
 4. Gra będzie Cię ostrzegała przed walką z wrgoeim, który będzie ponad Twoje możliwości.
 5. Zadaniem Twoim jest pokonanie Bossa, żeby to zrobić warto najpierw zrobić dwie rzeczy:
  • usunąć wszystkie wzmocnienia
  wielka burza - wydarzenie - boss
  • zebrać wszystkie skrzynie – warto tutaj wiedzieć, że jeśli tylko przejdziesz na pole, do którego przylega skrzynia, dostaniesz taką informację „W pobliżu znajduje się skrzynia!”
Wielka Burza - Hero Wars - skrzynie
Ważne! Skrzynie znajdują się zawsze w odległości jednego pola. Dlatego zastanów się dobrze nad następnym ruchem. Czasem będziesz musiał się wrócić i stracisz cenne punkty akcji. Czasem lepiej nadłożyć drogę, ale za każdym razem walczyć (bo zdobywasz wzmocnienia).

Porady – Wielka Burza

 1. Sprawdź na samym początku ile możesz zdobyć punkty ruchu i dobrze je rozplanuj.
 2. Nie ma znaczenia, czy pójdziesz zgodnie z ruchem wskazówek zegara, czy w drugą stronę.
 3. Zazwyczaj możesz swobodnie walczyć jeśli masz nawet 15-20 punktów odporności mniej niż wróg.
 4. Największą wygraną dają skrzynie – planuj ruchy tak, żeby wszystkie je zebrać.
 5. Sprawdź, które kamienie dla chowańców potrzebujesz i za monety kup najpierw je. Resztę wydaj na dusze albo Dziedzictwo Burzy.
 6. Zwróć uwagę, że kamienie dusz chowańców są dziwnie ułożone. Sprawdź dobrze zanim kupisz, czy na pewno wybrałeś właściwy (mówię z doświadczenia :P)
 7. Planu dobrze swoje ruchy. Zawsze chodź w ten sposób, żeby być pomiędzy dwoma krawędziami – dzięki temu łatwiej wykryjesz, gdzie znajdują się skrzynie.
Wielka Burza - hero wars jak sie poruszac Powodzenia!

O autorze

Hero Wars Now

Pierwszy w Polsce portal poświęcony grze Hero Wars Dominion. Znajdziesz tutaj opis wszystkich postaci, chowańców i tytanów. Ponadto najnowsze wieści z Dominionu, porady i triki - nie tylko dla nowych graczy, ale i dla tych bardziej doświadczonych. Szukaj i korzystaj z wiedzy i stawaj się coraz lepszym graczem pokonując swoich wrogów. A może któregoś dnia dodasz też kawałek swojej wiedzy dla innych!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *