Wybierz stronę

Wszystko o przygodach w Hero Wars – mapy, porady i triki!

Wszystko o przygodach w Hero Wars – mapy, porady i triki!

Przygody w Hero Wars to jedno z miejsc, gdzie można znaleźć surowce do ulepszanie swoich chowańców. W tym poradniku pokażemy Ci, w jaki sposób przechodzić poszczególne mapy, żeby zyskać jak najwięcej oraz znajdziesz kilka trików i porad!

Podstawowe informacje o przygodach w Hero Wars

Każdego dnia działają inne wzmocnienia – po 2 dla bohaterów i jeden dla chowańców. Zwróć uwagę, że każdy poziom przygody ma osobne wzmocnienia.

Przygodę można opuścić w każdym momencie. Wystarczy kliknąć „Dziennik” i „Opuść przygodę”.

Jeśli daną przygodę skończysz zdobywając wszystkie 4 skrzynie, to do końca dnia możesz skorzystać z Rajdu – czyli automatycznie (i samodzielnie) zaliczyć tę przygodę poświęcając Ładunek portalu. Czasami warto więc pozbierać 3 ładunki i jeśli uda się zrobić pierwszą przygodę na 100% – od razu zaliczyć 2 kolejne.

Jeśli posiadasz 3 lub więcej ładunków portalu – kolejnego dnia nie dostaniesz następnego. Dlatego na koniec dnia musisz podjąć decyzję czy trzymać nadmiar, czy lepiej jest go wydać na przygody.

Punkty ruchu

Unikalną mechaniką w tej mini-grze jest fakt posiadania określonej i skończonej liczby punktów ruchu. Nie da się ich zwiększyć, czy uzupełnić w czasie rozgrywki, dlatego tak ważne jest właściwe rozplanowanie swoich działań. Poniżej znajdziesz wskazówki do każdej z Przygód, jak najlepiej wykorzystać swoje punkty ruchu, żeby zdobyć wszystkie skrzynie.

Nagrody za otwarcie skrzyń

 1. Pierwsza skrzynia zapewni:
  1. Eliksiry chowańca
 2. Druga i trzecia skrzynia mogą zapewnić jedno z:
  1. Eliksiry chowańca
  2. Cząsteczki Chaosu
  3. Jajka Przyzywające Zwierzęta
 3. Otwarcie skrzyni z bossem zawsze zapewni Eliksiry chowańca, a także zapewni jedno z poniższych:
  1. Cząsteczki Chaosu
  2. Jajka Przywołania Chowańca
  3. Kamienie (do awansowania poziomów chowańców)

Porady i triki – jak sobie lepiej poradzić w Przygodach

 1. Nie wychodź za wcześnie z danej Przygody. Dopóki istnieje matematyczna szansa na otwarcie kolejnej skrzyni – poczekaj. Zbyt często widzimy graczy wychodzących za szybko.
 2. Komunikuj się z graczami. Możesz im wkleić propozycję ścieżki. Nadal jest dużo graczy, którzy nie znają właściwych dróg w przygodach.
 3. Jeśli poszukujesz konkretnego kamienia dla chowańca, czasem łatwiej jest kupić go za cząsteczki chaosu niż robić np. przygodę 1 czy 2 poziomu.
 4. Uważaj na poziomy przygód – to że przygoda dostępna jest od 90 poziomu nie znaczy, że należy na nią ruszać w momencie, gdy osiągniesz 90 poziom. Zazwyczaj, żeby mieć szansę zaliczyć taką przygodę potrzebujesz co najmniej 5 poziomów więcej niż jest to wymagane.

Jak przejść poszczególne przygody

Przygoda 1 

O autorze

Hero Wars Now

Pierwszy w Polsce portal poświęcony grze Hero Wars Dominion. Znajdziesz tutaj opis wszystkich postaci, chowańców i tytanów. Ponadto najnowsze wieści z Dominionu, porady i triki - nie tylko dla nowych graczy, ale i dla tych bardziej doświadczonych. Szukaj i korzystaj z wiedzy i stawaj się coraz lepszym graczem pokonując swoich wrogów. A może któregoś dnia dodasz też kawałek swojej wiedzy dla innych!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *