Wybierz stronę

Tristan

Tristan

Wstęp do postaci Tristan

Tristan to bohater wojownik postawiony na przedzie w czasach Hero Wars Dominion Era. Chociaż jego główną rolą jest wojownik, jest również uważany za bohatera wspierającego. Tristan świetnie wspomaga drużyny atakujące fizycznie.
Tristan potrafi zwiększyć atak fizyczny bohaterów przed nim oraz tych o specjalizacji Błogosławionej (Galahad, Luther, Marcus).

Jest także dobrym przeciwnikiem dla drużyn atakujących fizycznie, ponieważ potrafi zmniejszyć atak fizyczny pobliskich wrogich bohaterów na 5 sekund.

Tristan doskonale współpracuje z bohaterami, którzy dostarczają dodatkowego obrażenia fizycznego, takimi jak Keira, K’arkh, lub penetrację pancerza, taką jak Isaac.

Maksymalna moc

Podstawowe informacje

Weteran wojownik i utalentowany lider, Tristan, został przez cesarza Dominium powołany do zorganizowania zespołu przeciwko demonom. Wyposażony w najpotężniejszą broń z pałacowej zbrojowni, Błogosławiony wyruszył, aby zrealizować swoją wielką misję.

Rola: Wojownik

Specjalne: Błogosławiony

Główna statystyka: Siła

Linia: Front

Maksymalne statystyki

Nazwa Wartość
Siła 18 258
Zwinność 3 179
Inteligencja 2 844
Zdrowie 1 095 628
Pancerz 36 235
Atak fizyczny 68 037
Atak magiczny 8 852
Obrona magiczna 14 338

Umiejętności


Tristan uwalnia potężną siłę Demonicznego Relikwiarza na pobliskich wrogów, zadając obrażenia.
Obrażenia:
46065 (Zależne od ataku fizycznego).


Tristan przywołuje Światło, aby obdarzyć siebie i sojuszników przed sobą sprawiedliwym zapałem, zwiększającym atak fizyczny i magiczny przez 5 sekund. Sojusznicy z Błogosławieństwem otrzymują podwojoną ilość tego wzrostu, bez względu na swoją pozycję na polu bitwy.
Bonus do ataku fizycznego i magicznego: 18868 (Zależny od ataku fizycznego).


Tristan uwalnia demoniczne dusze uwięzione w Demonicznej Relikwii. Skierowane są one w stronę najbliższego wroga i zmniejszają jego atak fizyczny przez 5 sekund. Dla każdego błogosławionego w drużynie Tristan uwalnia dodatkową demoniczną duszę, która skierowana jest na kolejnych wrogów według odległości.
Redukcja ataku fizycznego:
9824 (zależy od zdrowia).


Gdy sojusznik przed Tristanem zyskuje energię, Tristan otrzymuje część z niej jako dodatkową energię. Ilość zyskanej energii wzrasta, jeśli sojusznik jest Błogosławiony. Tristan otrzymuje 70,5% bonusowej energii od Błogosławionych oraz 50,1% bonusowej energii od innych sojuszników przed nim.

Chowańce

Fenris

Wzmocnienie patrona

Atak fizyczny: + 6970
Penetracja fizyczna: + 9958
Specjalne: Każdy atak patrona ma szansę oślepić przeciwników na 2 sekundy. Szansa: 40% (0.3172% moc chowańca + 4.905)

Skórki

Skórka domyślna

Maksymalna siła: + 1365

Słoneczna skórka

Atak fizyczny: + 7095

Masquerade skórka

Zdrowie: + 106 645

Gwiezdna skórka

Penetracja pancerza: + 10 650

Skórka Mrocznych głębin

Pancerz: + 10 650

Synergia z innymi postaciami i zespołami

  1. Tristan potrzebuje dobrego Brutala – jako że jest wojownikiem i wsparciem. Dobrze sprawdzą się Błogosławieni jak Luther czy Galahad. Działa jednak dobrze również z Aurorą (jeśli Aurora ma Caina jako chowańca)
  2. Na slot wojownika sugerujemy K’harka. Na slot strzelca sugerujemy Artemis, Dante, Daredevila, Dark Stara, Ginger, Jhu lub Keirę. Mając już wojowników i strzelców, potrzebujemy teraz krytycznych uderzeń od artefaktów dla całej drużyny. Zdecydowanie polecamy Sebastiana, nie tylko ze względu na jego zdolność do buffowania drużyny artefaktami, ale również ze względu na umiejętność usuwania debuffów ze sprzymierzonej drużyny za pomocą swojej białej umiejętności, Oda do Spokoju.
    Piąte i ostatnie miejsce, które trzeba wypełnić, powinno należeć do uzdrowiciela. Nasze najlepsze wybory to Martha, Dorian, Jet i Nebula. Którego wybierzesz, zależy od Twojej konkretnej sytuacji.
  3. Warto przetestować również zestaw Tristan, Aurora i Sebastian jako rdzeń i dodać do nich Jhu i Jet lub Jhu i Nebula czy Jhu i Martha.
  4. W zestawieniu z Yasmine lub Dante będzie to wyglądać tak: Tristan, Galahad, Sebastian i Martha.

Plusy i minusy postaci oraz tricki

  1. Tristan doskonale współpracuje z bohaterami, którzy dostarczają dodatkowego obrażenia fizycznego, takimi jak Keira, K’arkh, lub penetrację pancerza, taką jak Isaac.
  2. Tristan potrafi zwiększyć atak fizyczny bohaterów przed nim oraz tych o specjalizacji Błogosławionej (Galahad, Luther, Marcus).

FAQ

Masz pytanie dotyczące postaci Tristan? Wrzuć w komentarzu – uzupełnimy sekcję FAQ.

 

 

O autorze

Hero Wars Now

Pierwszy w Polsce portal poświęcony grze Hero Wars Dominion. Znajdziesz tutaj opis wszystkich postaci, chowańców i tytanów. Ponadto najnowsze wieści z Dominionu, porady i triki - nie tylko dla nowych graczy, ale i dla tych bardziej doświadczonych. Szukaj i korzystaj z wiedzy i stawaj się coraz lepszym graczem pokonując swoich wrogów. A może któregoś dnia dodasz też kawałek swojej wiedzy dla innych!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *