Wybierz stronę

Nebula

Nebula

Historia i pochodzenie postaci Nebula

Miriady gwiazd spadały w kierunku swej zapomnienia. Było tak, jakby umysł Mgławicy obejmował cały Wszechświat, jej myśli tworząc nowe planety i rasy. Pomysły stawały się ciałem; umierały i odradzały się, przekształcając rozpacz śmierci w radość odrodzenia raz za razem. Jej medytacja trwała ponad wiek, ale potem coś zakłóciło jej rutynę.

To był sygnał od Sędziego. Nie widzieli się od wieków, ale rozpoznałaby jego wezwanie nawet przez miliony lat świetlnych. Jej partner i kochanek, szczegół, który oboje utrzymywali w tajemnicy przez wieki, wzywał ją do Źródła Początków. Mgławica od razu zrozumiała, że stało się coś bardzo złego.

„Harmonia, równowaga, sprawiedliwość: absurdalny frazes, a zarazem niezbędna część życia!” pomyślała Mgławica, gdy niechętnie opuszczała błogość swojej wiecznej płaszczyzny. Ale musiała wrócić do obowiązku, dla którego została stworzona. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak bardzo złowrogo brzmiał sygnał Sędziego.

Gdy dotarła, Mgławica zbledła na widok przed sobą: Źródło było puste. Gdzie mógł on pójść? Sędzia tylko wzruszył ramionami, równie zdezorientowany. Ale puste Źródło wyglądało złowieszczo. Wici energii, które przypominały Mgławicy odcięty pępowinę, rozpryskiwały energię w chłód przestrzeni. Stracili swój ładunek, co oznaczało, że zawiedli jako strażnicy i narazili Wszechświat na niebezpieczeństwo. Równowaga została już zaburzona: kilka galaktyk zniknęło, zostawiając tylko szybko rozpraszające się chmury pyłu.

Obaj strażnicy wiedzieli, że muszą się pospieszyć, bo ON nigdy nie przestanie. Mgławica i Sędzia, strażnicy, prawie opiekunowie, ruszyli za swoim ładunkiem. I co znaleźli? Protesty już się rozpoczęły na najbliższej planecie. Ludzie byli niespokojni, coraz bardziej wzburzeni sobą nawzajem. Było oczywiste, że świat zostanie rozerwany przez wojnę domową za kilka lat. To było JEGO dzieło. Następnie dotarli do Jauddar, bezżyciowej księżyca wyłożonego licznych źródłami siarki i kwasów. Ale co to było? Południowa półkula była pokryta ogromnym oceanem, jego woda spokojnym błękitem. Bujne lasy deszczowe pojawiły się wokół równika, otaczając Jauddar prawie całkowicie w nieznanym zielonym pierścieniu. A to również było JEGO dziełem! Mgławica poświęciła trochę czasu na przywrócenie światów do ich delikatnej równowagi. Nigdy nie miało to znaczenia, czy coś wyglądało dobrze czy źle, harmonia była ważniejsza.

Podróżując przez niezliczone planety i światy, walcząc w niezliczonych bitwach dla dobra harmonii, strażnicy musieli się rozstać. Wszystko wokół nich się przekształcało. Gdziekolwiek poszedł ON, budowano miasta i niszczyły się, narodziły się nowe rasy, a światowe religie zapadały w zapomnienie. Wszechświat się zmieniał, ale czy to było słuszne? Pokój został zachwiany, a wszystko wydawało się być niekontrolowane. ON jest wielki, ON jest wszechmogący, ale ON jest także dzieckiem, które nie rozumie swojej siły, goniąc za ulotnymi zachciankami. ON jest bogiem i każdą częścią tego świata; ON jest zarówno chaosem, jak i porządkiem, dobrem i złem. I to zarówno nasze szczęście, jak i nasze nieszczęście.

P.S. Musisz zdać sobie sprawę, że ON jest stwórcą wszystkich rzeczy. Nie uważaj go za złego demona niszczącego wszystko na swojej drodze. Naprawdę jest tylko dzieckiem, patrzącym na świat z ekstatycznymi oczami. Dzieckiem, które nie zna strachu i wątpliwości, które uosabia zarówno porządek, jak i chaos jednocześnie. Mgławica i Sędzia niedługo odzyskają swojego zbłąkanego ładunku, a Wszechświat powróci do status quo. Ale teraz podróżują po ziemiach Dominium, gdzie trwa wojna przeciwko siłom Ciemności. Gdzie jesteś, uciekły bogu? Wróć!

Maksymalna moc

Podstawowe informacje

Miriady gwiazd spadają ku swojemu zapomnieniu. Myśli tworzą nowe planety i rasy. Pomysły wcielają się w materię; umierają i pojawiają się na nowo, przekształcając rozpacz śmierci w radość odrodzenia. Mgławica wie, że jej wojna nigdy się nie skończy, bo zapewnia dobrobyt całemu Wszechświatowi.

Rola: Wspierająca / Uzdrowicielka
Główna statystyka: Zwinność
Linia: Środek
Artefakt: Atak fizyczny

Maksymalne statystyki

Nazwa Wartość
Siła 2 976
Zwinność 17 540
Inteligencja 2 805
Zdrowie 545 471
Pancerz 45 343
Unik 12 745
Atak fizyczny 96 127
Atak magiczny 11 439
Obrona magiczna 23 254

Umiejętności

Nebula - 1 - Projekcja Astralna
Nebula wypuszcza powoli lecący pocisk do przodu. Aktywacja zadaje obrażenia i rozprasza energię wrogów w obszarze działania. Całkowite obrażenia i rozproszona energia są równomiernie dzielone między wrogów. Pocisk można aktywować ręcznie, w przeciwnym razie zostanie aktywowany, gdy dotrze do najdalszego wroga.
Całkowite obrażenia:
141352 (Zależne od ataku fizycznego)
Całkowita utracona energia przez wrogów
Umiejętność wyniesienia: Astralna Projekcja Równowagi
Wywołanie Projekcji Astralnej przyznaje efekt Równowagi 2 sojusznikom, zwiększając ich atak fizyczny o 10151 (Zależne od ataku fizycznego) i atak magiczny o 16919 (Zależne od ataku fizycznego) na okres 5 sekund.

Nebula przywraca zdrowie dwóm bliskim sojusznikom i usuwa z nich negatywne efekty. Nebula może skorzystać z umiejętności, jeśli pozostanie tylko jeden sojusznik.
Przywrócone zdrowie:
48201 (Zależne od ataku fizycznego) Szansa usunięcia negatywnego efektu jest zmniejszona, jeśli poziom wroga, który nałożył efekt, jest wyższy niż 130
Umiejętność awansu: Absolutne Spokojenie
Jeśli sojusznik otrzyma efekt osłabiający w ciągu 4 sekund po wywołaniu Spokoju, Nebula anuluje efekt osłabiający i przywraca 10863 (Zależne od ataku fizycznego) zdrowia bohatera.


Zadaje obrażenia wrogowi z najniższym zdrowiem.
Obrażenia:
113127 (Zależne od ataku fizycznego)

Nebula 4 - Równowaga
Teraz podstawowe ataki Nebuli zostaną przełączone w tryb wsparcia. Za każdym razem, gdy zostaną aktywowane, Nebula zwiększa Atak Fizyczny i Magiczny jednego bliskiego sojusznika na 5 sekund.
Tymczasowy wzrost Ataku Fizycznego:
110627 (Zależne od ataku fizycznego)
Tymczasowy wzrost Ataku Magicznego: 173441

Chowańce

Cain

Wzmocnienie patrona

Unik: + 2 987
Atak fizyczny: + 9 958
Specjalne: Patron zyskuje energię za każdy udany Unik. Bonusowa energia: 34,97 (0,307% Moc patrona + 1)%

Skórki Peppy

Skórka domyślna

Maksymalna zwinność: + 1365
Nebula skórka domyślna

Skórka romantyczna

Atak fizyczny: + 7 095
Nebula skórka romantyczna

Skórka zimowa

Atak fizyczny: + 7 120
Nebula skórka zimowa

Skórka wiosenna

Unik: + 2 960
Nebula skórka wiosenna

Skórka gwiezdna

Pancerz: + 10 650
Nebula skórka gwiezdna

 

Synergia z innymi postaciami i zespołami

Plusy i minusy postaci oraz tricki

FAQ

Masz pytanie dotyczące postaci Nebula? Wrzuć w komentarzu – uzupełnimy sekcję FAQ.

 

 

O autorze

Hero Wars Now

Pierwszy w Polsce portal poświęcony grze Hero Wars Dominion. Znajdziesz tutaj opis wszystkich postaci, chowańców i tytanów. Ponadto najnowsze wieści z Dominionu, porady i triki - nie tylko dla nowych graczy, ale i dla tych bardziej doświadczonych. Szukaj i korzystaj z wiedzy i stawaj się coraz lepszym graczem pokonując swoich wrogów. A może któregoś dnia dodasz też kawałek swojej wiedzy dla innych!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *